HomeCompeticionesResultadosTemporada Actual

Waterpolo 2016-17.- Resultados web, FEGAN

Ligas Galegas, 1ª división; 2ª división e Infantil

Cto Gallego Infantil Mixto verano2017

Master 2016-17.- Resultados web, FEGAN

Liga Galega: 1ª xornada, 2ª xornada, 3ª xornada, 4ª xornada. clasificación

23/04/2017 I Trofeo Juan Varela (Batallones)

Natación 2016-17.- Resultados web, FEGAN, RFEN. 

29/10/16 1ª XORNADA LIGA GALEGA INFANTIL A Gandara
05/11/16 1ª XORNADA LIGA GALEGA CLUBES Náutico
12/11/16 1ª XORNADA LIGA GALEGA ALEVÍN Batallones
19/11/16 CAMPIONATO GALEGO L. D. Rias do Sur
19/11/16 1ª XORNADA LIGA GALEGA BENXAMÍN CD Javier Gómez
19/11/16 1ª xornada Liga Galega Promesa CD Javier Gómez
26/11/16 XXIV Trofeo Cidade de Narón A Gandara
03/12/16 2ª XORNADA LIGA GALEGA INFANTIL Batallones
03/12/16 2ª XORNADA LIGA GALEGA ALEVÍN CD Javier Gómez
16/12/16 CTO ESPAÑA ABSOLUTO P25 Sabadell
17/12/16 2ª XORNADA LIGA BENXAMÍN A Gandara
28/12/16 CAMPIONATO GALEGO ABS. (P25)  Sta Isabel
14/01/17 3ªXORNADA LIGA ALEVÍN A Gandara
21/01/17 2ªXORNADA LIGA GALEGA CLUBES MunicipalXove
28/01/17 2ª xornada Liga Galega Promesa Batallones
04/02/17 3ª XORNADA LIGA BENXAMÍN Batallones
04/02/17 Toma Tiempos  CD Javier Gómez
11/02/17 4ª XORNADA LIGA GALEGA ALEVIN A Gandara
11/02/17 CAMPIONATO ESPAÑA AUTONOMIAS M86,Madrid
18/02/17 CAMPIONATO ESPAÑA LD   
18/02/17 3ª xornada Liga Galega Promesa CD Javier Gómez
24/02/17 CTO GALEGO INFANTIL-JUNIOR INV. Olimpica Cervo
04/03/17 COPA GALEGA DE CLUBES  CDJavier Gómez
18/03/17 4ª XORNADA LIGA BENXAMÍN A Gandara
18/03/17 CAMPIONATO ESPAÑA INF-JUNIOR Gijón (Sta Olaya)
25/03/17 3ª XORNADA LIGA GALEGA CLUBES Batallones
25/03/17 CAMPIONATO ESPAÑA CSD  
01/04/17 XI Trofeo Promesas Lerez Rias do Sur
01/04/17 3ª XORNADA LIGA GALEGA INFANTIL MunicipalXove
01/04/17 4ª xornada Liga Galega Promesa Batallones
01/04/17 5ª XORNADA LIGA BENXAMÍN Batallones
08/04/17 CTO.ESPAÑA OPEN PRIMAVERA  
09/04/17 Trofeo de Avilés Quirinal
22/04/17 XXXVII  MEMORIAL INT. JUAN VARELA Batallones
29/04/17 5ª XORNADA LIGA ALEVÍN CD Javier Gómez
29/04/17 FASE FINAL LIGA GALEGA CLUBES s/clasificación
05/05/17 COPA ESPAÑA CLUBES  
06/05/17 6ªXORNADA LIGA BENXAMÍN CD Javier Gómez
13/05/17 4ª XORNDA LIGA INFANTIL Fluvial
13/05/17 Torneo de ANTA Espinho
20/05/17 6ª XORNADA LIGA ALEVÍN Batallones
27/05/17 Trofeo Cidade de Lugo Fluvial
03/06/17 FESTIVAL DE PROMESAS Frigsa
10/06/17 Toma Tiempos p50 m. Cervo
17/06/17 Trofeo Pedro Escudero Rosario Dueñas
17/06/17 COPA GALEGA BENXAMÍN s/clasificación
  CAMPIONATO ESPAÑA AUGAS ABERTAS  
01/07/17 CAMPIONATO GALEGO ALEVÍN Rosario Dueñas
06/07/17 CAMPIONATO GALEGO DE VERANO Rias do Sur
19/07/17 CAMPIONATO DE ESPAÑA ALEVINCSD Barcelona
27/07/17 CAMPIONATO DE ESPAÑA INFANTIL VERANO  Malaga
01/08/17 CTO DE ESPAÑA “OPEN” ABS-JUNIOR Terrasa
Agradecimiento especial

Patrocinadores

Concello Ferrol
conselleria deportes