HomeCompeticionesResultadosTemporada Actual

Resultados Master.- web Fegan. Clasificación Liga.  Web RFEN

 

Resultados Waterpolo.- web Fegan. Web RFEN

Ligas Galegas: 1ª división, Cadete e Infantil.

 

Resultados Natación.- Web Fegan. Web RFEN.

Clasificacións Ligas Galegas: 2ª División, Infantil, Alevín, Benxamín, Promesa

 

data evento categorias sede organiza
27/outubro 1ºXOR LIGA INFANTIL infantil A Gandara ADN Narón
3/novembro 1ºXOR LIGA DE CLUBS absoluto Santa Isabel CDN Santiago
10/novembro 1ºXOR LIGA ALEVIN alevin Batallones Marina Ferrol
24/novembro 1ºXOR LIGA BENXAMÍN benxamin Riazor CN Coruña
24/novembro XXVI Trofeo Cidade de Narón absoluto A Gandara ADN Narón
1/decembro Toma de Tempos abs-inf Batallones Marina Ferrol
14/decembro 1ª XOR LIGA PROMESA promesa Batallones Marina Ferrol
15/decembro CTO GALEGO L.D. abs-inf Alvaro Pino CN Ponteareas
15/decembro 2ºXOR LIGA ALEVIN alevin CD Javier Gómez CN Ferrol
22/decembro 2ºXOR LIGA BENXAMÍN benxamin A Gandara ADN Narón
28-30/decemb CTO GALEGO ABSOLUTO-JUNIOR P25 abs-jun Santa Isabel CDN Santiago
12/xaneiro Toma de Tempos abs-inf CD Javier Gómez CN Ferrol
12/xaneiro 2ºXOR LIGA INFANTIL infantil Frigsa CN Portamiña
19/xaneiiro 2ª XOR LIGA PROMESA promesa Batallones Marina Ferrol
19/xaneiro 3ºXOR LIGA ALEVIN alevin Batallones Marina Ferrol
26/xaneiro 2ºXOR LIGA DE CLUBS absoluto Municipal CN Xove
9-10/febreiro CTO GALEGO CLUBS ALEVIN INV alevin Rías do Sur CN Galaico
16/febreiro 3º XOR LIGA BENXAMIN benxamin A Gandara ADN Narón
15-17/febreiro CTO ESPAÑA CCAA JUN-INF jun-inf    
22-24/febreiro CTO GALEGO INF-JUN +serie abs-jun inf-jun-abs Rosario Dueñas CNPabellon
2-3/marzo CTO ESPAÑA ALEVIN CCAA-CSD alevin    
16/marzo 4ºXOR LIGA BENXAMIN benxamin CD Javier Gómez CN Ferrol
14-17/marzo CTO ESPAÑA INFANTIL infantil    
23/marzo 4ºXOR LIGA ALEVÍN alevin A Gandara ADN Narón
30/marzo 3ºXOR LIGA DE CLUBS absoluto Batallones Marina Ferrol
6/abril 5ºXOR LIGA BENXAMÍN benxamin Batallones Marina Ferrol
6-10/abril CTO ESPAÑA ABSOLUTO OPEN-JUNIOR jun-abs    
¿?/abril Trofeo Avilés benj-alev Quirinal CN Avilés
13/abril TORNEO SELECCIONES NORTE-SUR absoluto Batallones Marina Ferrol
13/abril 5ºXOR LIGA ALEVÍN alevin CD Javier Gómez CN Ferrol
27/abril FASE FINAL LIGA DE CLUBS absoluto s/clasificacion  
4/maio XXXIX MEMORIAL INT. JUAN VARELA absoluto Batallones Marina Ferrol
11/maio 6ºXOR LIGA BENXAMÍN benxamin A Gandara ADN Narón
11/maio 3ºXOR LIGA INFANTIL infantil CD Javier Gómez CN Ferrol
18/maio Trofeo Cidade de Lugo inf-al-ben Fluvial CFV Lugo
¿? Torneio de Antas (Portugal) alv-inf-jun Municipal SC Espinho
25/maio Torneo Galaico-Astur  absoluto Municipal Cervo CN Xove
1/xuño 6º XOR LIGA ALEVÍN alevin Batallones Marina Ferrol
1/xuño FESTIVAL DE PROMESAS promesa Fluvial CFV Lugo
8/xuño 4ºXOR LIGA INFANTIL infantil Municipal CN Xove
15/xuño XLVII Trofeo Pedro Escudero absoluto Rosario Dueñas CNPabellon
15/xuño COPA GALEGA BENXAMÍN benxamin s/clasificacion  
29-30/xuño CAMPIONATO GALEGO ALEVÍN alevin    
6/xullo IV TROFEO NATACION DE BASE  pr-ben-alv CSD O Montón Marina Ferrol
4-7/xullo CTO GALEGO ABS-JUN-INFANTIL abs-jun-inf    
18-21/xullo CAMPIONATO ESPAÑA ALEVÍN alevin    
27-30/xullo CAMPIONATO ESPAÑA INFANTIL infantil    
3-7/agosto CAMPIONATO ESPAÑA ABS-JUN abs-jun    
21/setembro CTO GALEGO AUGAS ABERTAS todas San Amaro Club Mar
Agradecimiento especial

Patrocinadores